Detská membránová obuv DDstep C - DPG118A-F651-702B royal blue

zvršok - koža,textil
podšívka - zateplený textil, membrána
podrážka - syntetika,
Dievčenské nepremokavé topánky s odľahčenou,
primerane ohybnou, prekvalivo ľahkou podrážkou.

Namerané dĺžky stielok obuvi výrobcu DDSTEP:
19-125mm, 20-132mm, 21-138mm, 22-145mm,
23-150mm, 24-158mm
Kód:
021_0146
Značka:
Tlačiť
39,68 €

DDstep

Maďarský dodávateľ detskej obuvi, ktorý pri výrobe používa atestované prírodné materiály. Zvršky vyrába  z vysokokvalitnej kože, sú použité prírodné materiály atestované v českých laboratóriách. Obuv má ortopedické kožené vložky ktoré sú vyberateľné, priedušné, zabezpečujú dokonalý komfort. Majú špeciálny tvar pre maximálnu stabilitu, absorbujúce vlhkosť a tlmiace nárazy. Ortopedická klenba podporuje zdravý vývoj detskej nožičky. Podrážky sú protišmykové,  z kvalitnej prírodnej gumy. Majú guľatú špičku pre dostatok priestoru pre prsty, ohybné podrážky s nízkou hmotnosťou.

Vo všeobecnosti možeme povedať, že obuv DDstep má mäkké a ohybné podrážky, hlavne typ podrážky 015. Samostatná rada Ponte má tvrdé podrážky. Obuv DDstep je vhodná aj pre širšie nožičky a nožičky s vysokým priehlavkom. 

Číslovanie topánok DDstep - celoroky a zimná obuv veľkostne vo väčšine prípadov súhlasí s EURO číslovaním. To znamená, že vo veľkostnej tabuľke nájdete súvisiace vnútorné dĺžky obuvi (metrická - mm). Mäkké podrážky a teda aj mäkké oblé špičky obuvi (stlačiteľné prstom) spôsobujú, že je na špičke troška viac miesta (cca 1-2mm) a v niektorých prípadoch zákazníci na našej kamennej predajni volia v niektorých prípadoch pre svoje dieťa menšie číslo  (náš postreh platí pre čísla 19-21). Napríklad zimná obuv 2016 - tabuľka veľkostí na obrázku je správna, stielka je ale menšia o 2 až 3mm (väčšie číslo- viac).

Upozornenie - čo sa týka letnej obuvi, tá je naopak pri niektorých vzoroch menšia, preto Vám odporúčame - ak nie ste si istí veľkosťou letnej obuvi, prípadne iných druhov - nemáte osobné skúsenosti s obuvou od DDstep, vyžiadajte si pri zadávaní objednávky kontrolu veľkosti, nezabudnite uviesť zmeranú dĺžku nožičky podľa nášho návodu. Ak zistíme, že ste pravdepodobne zvolili nesprávnu veľkosť, pred ukončením objednávky Vás mailom na to upozorníme a počkáme na Vaše vyjadrenie. Objednávka bude pozastavená.

 

Používaním stránok prevádzkovateľa JARAN s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.