Detská obuv Superfit C - 3-09371-90 do č.23

zvršok - koža
podšívka - koža
podrážka - syntetika
Dievčenská, celoročná obuv.
Kód:
011_0274
Značka:
Tlačiť
45,23 €
STAV TOVARU NA PREDAJNI

Superfit LEGERO

Mottom značky je "Veľká zodpovednosť za malé nohy". Súhlasíme a dodávame, že výrobca to s kvalitou myslí naozaj vážne a nič nenecháva na náhodu. Výrobca realizuje vlastný vývoj modelov a odskúšanie prototypov. Spolupracuje s detskými lekármi a ortopédmi pričom je samozrejmé, že prioritu hrá zdravotná nezávadnosť, kvalita a pohodlnosť obuvi. Ich výrobky sú z prírodných  materiálov (koža, textil) a veľa modelov je vybavených membránami GoreTex. Superfit je inovatívny, naklonený novým technológiám (vstrekovaný plastový materiál podrážky do formy je pri výrobe obuvi spojený so zvrškom bez lepidla - väčšina modelov) a v pomere cena-kvalita sa drží na popredných priečkach.

Podrážky sú spravidla mäkké, stielky kožené, vyberateľné, riešené tak, aby zabezpečili správne držanie chodidla (tvarovanie na klenbe po zaťažení). 

Obuv je vhodná pre stredne hrubé nožičky a pre úzke nožičky.

Číslovanie topánok Superfit - celoroky, letná obuv a zimná obuv veľkostne v drvivej väčšine súhlasí s EURO číslovaním. To znamená, že vo veľkostnej tabuľke nájdete súvisiace vnútorné dĺžky obuvi (metrická - mm).

www.superfit.at

Ak nie ste si istí veľkosťou, vyžiadajte si pri zadávaní objednávky kontrolu veľkosti, nezabudnite uviesť zmeranú dĺžku nožičky podľa nášho návodu. Ak zistíme, že ste pravdepodobne zvolili nesprávnu veľkosť, pred ukončením objednávky Vás mailom na to upozorníme a počkáme na Vaše vyjadrenie mailom. Objednávka bude pozastavená.

 

 

Vážení zákazníci nakupujúci v našom eshope.

Ak ste už u nás nakupovali, prihláste sa svojím účtom a nakupujte za znížené ceny.

Používaním stránok prevádzkovateľa JARAN s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.