PROTETIKA - BERG NAVY, letná barefoot detská obuv, č.20-26

Barefoot detská letná obuv od Protetiky.
- zvršok - koža
- podšívka koža
- kožená stielka - rovná
- ohybná podrážka - syntetika
dĺžky stielok:
č.20-128 mm, č.21- 136 mm, č.22- 143 mm, č.23- 150 mm, č.24- 156 mm, č.25- 162 mm, č.26- 170 mm
Kód:
081_0012
Značka:
Tlačiť
29,58 €

Protetika

Známy domáci dodávateľ detskej obuvi, zdravotnej obuvi, ortopedicko - rehabilitačných sandálov a zdravotných pomôcok. Pri výrobe sú používané atestované prírodné materiály, ktoré zabezpečujú zdravotnú nezávadnosť obuvi. Ortopedická klenba vložky podporuje zdravý vývoj detskej nožičky.

Spoločnosť na svojej stránke uvádza, že jej poslaním je starať sa o zdravie klientov, prostredníctvom série procesov, prístupov s využívaním moderných technológií, aby výsledkom činnosti bola kvalitná, zdraviu prospešná, moderná funkčná obuv a celá škála zdravotníckych pomôcok.

Číslovanie topánok Protetika - celoroky, letná obuv a zimná obuv veľkostne vo väčšine prípadov súhlasí s EURO číslovaním. To znamená, že vo veľkostnej tabuľke nájdete súvisiace vnútorné dĺžky obuvi (metrická - mm). Podrážky sú vo všeobecnosti stredne tvrdé, prípadne tvrdé. Odporúčame ale vyžiadať si informáciu o správnej veľkosti, hlavne od č.27 vyššie pri celoročnej obuvi.

Ortopedická domáca obuv je podľa našich zistení vo väčšine prípadov mierne menšia (spravidla o pol čísla - 2-3 mm). Ak nie ste si istí veľkosťou, vyžiadajte si pri zadávaní objednávky kontrolu veľkosti, nezabudnite uviesť zmeranú dĺžku nožičky podľa nášho návodu. Ak zistíme, že ste pravdepodobne zvolili nesprávnu veľkosť, pred ukončením objednávky Vás mailom na to upozorníme a počkáme na Vaše vyjadrenie. 

 

Používaním stránok prevádzkovateľa JARAN s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.